HAKKIMIZDA

Batuhan İnşaat

Farklı bakış açısı açık tasarım anlayışı.

Firmamız geniş ekipman parkı ve sektöründe uzmanlaşmış deneyimli personeli ile her türlü taahhüdü yerine getirebilecek donanıma sahiptir.

Deneyimli ve çağın gerektirdiği yönetim anlayışı ile sorunlarınıza duyarlı, anında çözüm üreten teknik personelimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güven duygusu ile hizmet üretmeye devam etmektedir.

Firmamız çağın gereği olarak gelişen teknoloji ve ürünlerin daha iyi algılanması, uygulama teknikleri ile yeni ürünlerin tanıtılması için hizmet içi eğitime daima önem vermektedir. Bu nedenle, yükleniciliğini üstlendiği her projeye bu bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde emek veren herkesin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

Batuhan İnşaat olarak, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

Hizmet vermekte olduğu inşaat sektöründe Türkiye’nin lider kuruluşlarından birçoğunun bayisi olan firmamız, malzeme ve işçilik kalitesi ile konusunda iddialı olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Yıllardır sektöründe verdiği hizmet kalitesi ile “Sınırsız Müşteri Memnuyeti” ilkesini ön planda tutan firmamız müşterilerine hizmetini artan bir ivme ile sürdürmektedir.

DEĞERLERİMİZ

 • Vizyon

  Vizyon

  Kaynağını canlı yaşamına ve doğaya saygı olarak alan, bireyin doğal yaşam ile bağını koparmadan, toplumun talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, yüksek kalite standartlarında modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede mimaride inovasyon felsefemizi tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı hiçbir zaman göz ardı etmeden yaşam pratiğine aktarmak.

  Geleceğin projelerini üreterek sektör ortalamalarının üstündeki büyüme trendinin sürdürülmesi ve ülke genelinde parmakla gösterilecek yenilikçi yaşam alanları konseptinin benimsenmesiyle ufuk çizgimizi sürekli yükseltmektir. 


 • Misyon

  Misyon

  En yeni teknolojileri kullanarak çevreyle dost projeleri hayata geçirmek, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran yeni ve kaliteli ürünler sunarken çalışanlarımızın da iş güvenliği ve mutluluğunu ön planda tutmaktır.

  İnsanlığın varoluşundan günümüze kadar süregelen barınma ihtiyacını, onlara doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş projeler sunarak temin etmektir.

  Her türlü sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva gereksinimini komple bir zeminde karşılamak.

  Mimaride inovasyon felsefesi gereğince tüm projelerimizde modernlik, mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle toplumu yüceltmek.