Farklı bakış açısı
açık tasarım anlayışı

Kendi alanında bilgili ve deneyimli takım arkadaşlarımız ile imar mevzuatına hakim, resmi kurumlarda hızlı ve ciddi takip ile en kısa sürede ruhsat süreçlerini yöneterek taahhütte bulunduğumuz tüm inşaat alanlarında faaliyetlerimizi sonuçlandırıyoruz.
 • Kentsel Dönüşüm

  Kentsel Dönüşüm Kapsamında Binalarınızın Yenilenmesi Hizmeti

  Afet riskli yapılarınızın tespiti, yıkımı ve resmi tüm işlemlerinizi profesyonel ekibimizle tamamlayıp, en kısa sürede sizlere güvenli ve modern binalarınızda huzurlu bir yaşam sunmayı taahhüt ediyoruz.
 • Taahhüt

  Taahhüt Hizmetleri

  Kaba, ince, dekorasyon ve iç mimarı inşaat uygulamalarınızı teknik ekibimiz tarafından yapılan keşif ve projelendirmeye göre oluşacak metrekare birim fiyatlandırması üzerinden anahtar teslim olarak sizlere sunuyoruz.
 • Kat Karşılığı İnşaat

  Kat Karşılığı İnşaat Hizmetleri

  Batuhan İnşaat olarak, 30'u aşkın yıldan beri arsalarınıza alanında uzman teknik ekibimizce yapılacak değerleme ve mimari projelendirme uygulamaları sonucu tüm resmi işlemleri ve inşaat yapımı taahhüdü sonucu anahtar teslim inşaat yapım hizmeti sunuyoruz.
 • Mimarlık

  Mimarlık & Mühendislik

  Mimari, Statik, Elektrik ve Mekanik Proje Hizmetleri, Statik Hesaplama ve Projelendirme Elektrik ve Mekanik hesaplar ve Projelendirme

  Konut, Ofis, Eğitim, Sağlık, Turistik ve Sanayi Alanları İçin:

  - Konsept Tasarım
  - Avan Mimari Proje
  - Ruhsat Mimari Proje
  - Uygulama Projeleri

  gibi tüm teknik konularda alanında uzman personelimizle işlemlerinizi bünyemizde yürütüyor ve sizlere güvenilir yapılarda huzurlu bir yaşam sunmayı amaçlıyoruz.